Zavolejte nám (Po-Pá 8:30-18:30)

O nákupu

Každý Vámi objednaný šperk, včetně náušnic nebo prstenů, zasíláme v černé dárkové krabičce. Dovnitř vkládáme šedý čistící hadřík, kterým můžete dosáhnout v případě potřeby vyššího lesku šperku. Také slouží jako vhodná výplň uvnitř krabičky, aby se šperk během cesty k vám nehýbal. Tato krabička je zdarma a není potřeba ji nijak samostatně objednávat. V případě objednání více kusů šperku má samozřejmě každý kus vlastní krabičku. 

šperk v dárkové krabičce

K přívěskům doporučujeme objednat také stříbrný řetízek, který provlékneme očkem přívěsku a umístíme do krabičky. Máte tak jistotu, že řetízek bude k přívěšku vhodně pasovat, projde očkem a obdarované(mu) můžete přívěsek rovnou připnout ke krku. Také v krabičce výrazně lépe vypadá. Tento řetízek není s přívěskem pevně spojený, můžete ho tedy využít i pro Vaše jiné přívěsky. Pokud máte svůj oblíbený řetízek, můžete přívěsek nosit nebo darovat i s vlastním řetízkem. 

šperk v dárkové krabičce s řetízkem

Náhrdelníky mají řetízek vždy napevno připojený, proto řetízek není třeba přiobjednávat. Nelze ho ale oddělit a použít např. pro přívěsek. 

Nejlevnější a nejrychlejší kombinace dopravy a platby je volba dopravy Zásilkovnou a platba převodem či kartou. Při objednávce nad 1500 Kč je doprava zdarma

Pokud by se Vám šperk nelíbil, můžete ho vrátit zpět, a to až do 30 dnů od převzetí zásilky. Vrátíme Vám peníze nebo Vám pomůžeme vybrat vhodnější šperk. Vážíme si Vás, našich zákazníků, a proto Vám vždy vyjdeme ve všem vstříc!