Zavolejte nám (Po-Pá 8:30-18:30)

Náš příběh

Jmenuji se Milan Soukup a rád bych Vám představil firmu FantasyŠperky.cz. V roce 2004 jsem spoluzakládal firmu, která se zabývala výrobou historických replik, především šperků. Tyto šperky jsme dodávali mimo jiné i do seriálu Vikingové nebo Zaklínač. 

Po téměř 20 letech jsem se rozhodl firmu prodat a založit nový projekt FantasyŠperky.cz jako ryze rodinnou firmu, kde využiji své dlouholeté zkušenosti se šperky. Vždy mě lákalo pomezí světa fantasy, mystiky a tajemna. Stejně tak mě vždy uchvacovalo stříbro jako drahý a ušlechtilý kov, zároveň cenově dostupný. V neposlední řadě se mi líbilo pracovat s drahými kameny, jako jsou ametyst, granát či měsíční kámen. Inspirací mi také byly země jako je Skotsko, odkud pochází manžel mé sestry nebo Irsko, odkud je má oblíbená kapela U2. Tomu jsem i přizpůsobil nově vznikající sortiment stříbrných šperků v našem e-shopu.

S prací mi často pomáhá manželka Veronika, která pro Vás pečlivě připravuje a balí zásilky. Dcera Zuzka mi pomáhá se sociálními sítěmi a syna Martina baví vymýšlet názvy šperků. Naší vizí je přinášet do vašeho života šperky, které jsou nejen esteticky přitažlivé, ale také nesou hlubší význam a inspiraci. Cílem je inspirovat ostatní, aby znovu objevili svůj vztah s přírodou, prohloubili svou fantazii a ponořili se do jemného světa fantasy a mystiky. 

Věříme, že nakupování by měl být pro zákazníka zážitek a nejlepší péče se mu dostane právě v malé rodinné firmě, kde si každého jednotlivého zákazníka vážíme. U nás nikdy neuslyšíte věty typu: "reklamace byla zamítnuta" apod. Nebyli jste spokojeni s nákupem? Jednoduše Vám vrátíme peníze. 

Krásný den Vám přejí Soukupovi