Zavolejte nám (Po-Pá 8:30-18:30)

Doprava a platba

1) Otázka: Jaké jsou možnosti dopravy zboží?

Odpověď: Pro zasílání šperků využíváme služeb Zásilkovny či DPD. Ceny za balíky jsou vypočteny v závislosti na jednotlivém dopravci. Při dokončování objednávky si můžete zvolit způsob dopravy spolu s vypočteným poštovným. Dopravné se pohybuje od 69 Kč výše. Nejvhodnějším dopravcem je Zásilkovna, která je také nejlevnější.

Při nákupu nad 1500 Kč je poštovné ZDARMA.

Po předchozí domluvě lze vyzvednout zboží i osobně v Praze 4. 


2) Otázka: Jaké jsou možnosti platby za zboží?

Odpověď: Platit můžete v současné době platební kartou, bankovním převodem nebo dobírkou. Dobírka je navýšena o poplatek za doběrečné. 


3) Otázka: Zasíláte i na Slovensko

Odpověď: Ano, způsoby dopravy i platby jsou stejné jako v rámci ČR. Objednávku vytvořte v měně EUR a platit můžete opět dobírkou nebo převodem. Cena dopravy bude mírně vyšší než v rámci ČR, její konkrétní výši uvidíte před odesláním objednávky.


4) Otázka: Jak je to s možností využít svého práva na vrácení zboží do 14 dnů od doručení?

Odpověď: Stačí poslat zásilku (nikoli na dobírku) zpět na adresu Milan Soukup, Lojovická 22, Praha 4, 14200 a peníze Vám do 14 dní od obdržení zásilky vrátíme. Budeme rádi, když nás ještě před vrácením zboží budete informovat, co se Vám na zboží nelíbí, ať můžeme naše služby a výrobu zdokonalit. 

K balíku přiložte vyplněný formulář pro odstoupení od smlouvy, který je ke stažení v sekci "obchodní podmínky". 

Pokud budete balíček zasílat Zásilkovnou, uveďte prosím výše uvedenou adresu, ne pobočku.


5) Otázka: Chci zboží reklamovat. Jak mám postupovat?

Odpověď: Pokud chcete zboží reklamovat, napište nám e-mail ideálně s detailními fotografiemi závady a domluvíme se na dalším postupu. Pokud zašlete zboží na reklamaci zpět, využijte adresu Milan Soukup, Lojovická 22, Praha 4, 14200 a nezapomeňte přiložit vyplněný reklamační formulář, který je k dispozici v sekci "obchodní podmínky". 

Pro ostatní dotazy pište na email info@fantasysperky.cz